Відбулась зустріч Голови СПО з делегацією Асоціації колишніх членів Європейського Парламенту

24 вер. 2009

У приміщенні Європейської комісії в Україні, 23 вересня ц.р., відбулася зустріч Голови Спільного представницького органу (СПО) сторони роботодавців на національному рівні Олексія Мірошниченка з делегацією Асоціації колишніх членів Європейського Парламенту (Former Members Association of the European Parliament).
На зустрічі було презентовано СПО сторони роботодавців на національному рівні, як дієве об‘єднання роботодавців, яке представляє інтереси власників, підприємців та роботодавців.
В ході зустрічі також обговорили питання стану соціально-трудових відносин в Україні та законодавчого забезпечення соціального діалогу, зокрема роботу Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України. О.Мірошниченко звернувся з проханням до Асоціації колишніх членів Європейського Парламенту, сприяти поглибленню співпраці Європейського економічного і соціального комітету та Національної ради. Також було обговорено питання проведення в Україні Конференції щодо створення Спільного комітету громадянського суспільства ЄС-Україна, на базі Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Європейського економічного і соціального комітету.

 

 

Довідка FMA: 
Former Members Association (FMA) була створена в листопаді 2001 за підтримки і за допомогою Європейського Парламенту для того, щоб звести разом колишніх Членів Парламенту для отримання обміну досвідом та експертною думкою. FMA нараховує приблизно 600 членів і залучається до широкого кола діяльності, у тому числі організовує конференції, семінари. Багато що з діяльності здійснюється в партнерстві з Європейською Комісією, Університетами, і іншими членами.
FMA організовує річні візити, які є сумішшю політичного діалогу і огляду пам'яток. У вересні 2008 Асоціація подорожувала до Чорногорії і Албанії. Попередні візити мали місце в Марокко, Румунії, Болгарії,  Литві, Латвії, Естонії, Хорватія.  Візит 2009 року організовано в Україні.
 
Довідка СПО:
7 липня ц.р., зібрання представників Всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців утворили Спільний представницький орган на національному рівні та звернулись до Уряду з пропозиціями здійснити системні кроки з подолання економічної кризи.
Була підписана Угода про утворення Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні між Федерацією роботодавців України як об`єднанням, що представляє інтереси роботодавців за територіальною ознакою (угоду підписав Голова ради ФРУ Юрій БОЙКО), Конфедерацією роботодавців України як об`єднанням, що представляє інтереси роботодавців за галузевою ознакою (угоду підписав Президент КРУ Олександр СОКОЛОВСЬКИЙ), Всеукраїнською асоціацією роботодавців України, що представляє інтереси малого та середнього бізнесу (угоду підписав в.о. Президента ВАР В’ячеслав БИКОВЕЦЬ).
Головою СПО був обраний Олексій Мірошниченко, виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України, а керівником Секретаріату СПО був призначений Генеральний директор Федерації роботодавців України Василь Надрага.