Прийнято резолюцію, щодо продовження практики надання допомоги по частковому безробіттю на 2010 рік

30 вер. 2009

Державним центром зайнятості на виконання доручення Прем’єр-міністра України 29 вересня 2009 року було проведено засідання круглого столу щодо практики застосування законодавства з надання допомоги по частковому безробіттю.
                      
У засідання взяли участь представники Міністерства праці та соціальної політики України, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, Конфедерації роботодавців України та її членських організацій, Федерації роботодавців України, члени правління та наглядової ради Фонду загальнообов’язкого державного соціального страхування України на випадок безробіття, всеукраїнських профспілкових об’єднань, Державного центру зайнятості, керівники підприємств. Від Конфедерації роботодавців України взяли участь у круглому столі Директор департаменту організаційної роботи Кирило Ткаченко, та Виконавчий директор Організації роботодавців підприємств легкої промисловості «Укрлегпром».

Учасники круглого столу відмічали, що законодавство, яке регулює питання надання допомоги по частковому безробіттю було введено в дію лише в 2009 році в рамках реалізації антикризових заходів. Сьогодні існує певний практичний досвід з реалізації законодавчих норм у цій сфері, який необхідно проаналізувати та внести відповідні корективи до чинного законодавства.

Було прийнято резолюцію щодо продовження практики надання допомоги по частковому безробіттю на 2010 рік та рішення надати напрацьовані учасниками круглого столу матеріали робочій групі правління Фонду загальнообов’язкого державного соціального страхування України на випадок безробіття, яка була створена у липні поточного року, для врахування при підготовці відповідних змін до нормативних документів.