Європейська Комісія презентувала ініціативу «Східне партнерство» організаціям громадянського суспільства в Україні

30 вер. 2009

29 вересня 2009 року за ініціативою Європейської Комісії, в Україні відбулася презентація європейської ініціативи «Східне партнерство» для представників громадянського суспільства України, на якій був присутнім радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко.
Дана ініціатива була започаткована у березні цього року як «крок до змін» у відносинах між Європейським Союзом та країнами Східного партнерства – Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою та Україною.
В межах цієї ініціативи пропонується провести у Брюсселі Форум представників громадянського суспільства країн, що належать ініціативи Східного партнерства 16-17 листопада 2009 року. Метою цього заходу є підвищення обізнаності громадянського суспільства та його інституцій до відносин ЄС та відповідних країн, а також створити відповідну мережу для налагодження конструктивного діалогу та професійного спілкування.
Зазначений форум буле проводитися щорічно. Пропонується 200 учасників Форуму, з яких понад 120 будуть належати до організацій громадянського суспільства з країн програми Східного партнерства з ЄС.