Роботодавці активізували роботу по залученню місцевих організацій до розробки нової Генеральної Угоди

13 жовт. 2009

9 жовтня ц.р. в Міністерстві праці та соціальної політики України  відбулась консультативна зустріч сторони власників Генеральної угоди 2008-2009 рр представників Уряду та організацій роботодавців стосовно укладання Генеральної Угоди на новий строк.
 
«З метою представлення інтересів регіонів, ми погодили з учасниками переговорів та приступили до розробки процедури  залучення представників місцевих об’єднань чи асоціації до переговорного процесу» - відзначив Олексій Мірошниченко ті пропозиції, з якими роботодавці звернулись до урядової сторони.
 
На консультаціях були розглянуті питання про стан формування групи повноважних представників Сторони власників і модус представництва, розробки структури Генеральної угоди на новий строк та терміну її дії.
 
Сторону роботодавців на зустрічі представляли Голова Спільного представницького органу (СПО) сторони роботодавців на національному рівні, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, заступник Голови СПО, в.о. Президента Всеукраїнської асоціації роботодавців В’ячеслав Биковець, керівник Секретаріату СПО, Генеральний директор Федерації роботодавців України Василь Надрага, директор департаменту соціально-економічної політики Федерації роботодавців України В’ячеслав Коломієць.
 
Від Уряду були присутні заступник Міністра праці та соціальної політики України Віктор Іванкевич, директор департаменту фінансів органів державного управляння Міністерства фінансів України  Олексій Вовченко та інші.
 
Нагадаємо, що підписавши 15 квітня 2008 р. Генеральну угоду між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднанням на 2008-2009 рр., Кабінет Міністрів України взяв на себе зобов'язання не ухвалювати жодних рішень щодо створення державної економічної і соціально-трудової політики без участі в цьому процесі організацій роботодавців і профспілок.
 

Сьогодні українські роботодавці отримали унікальну можливість створити і запровадити такі стандарти економічної діяльності, які відповідатимуть сучасним викликам глобалізації.