Робоча зустріч з експертом Європейського фонду навчання (ЄФН) в галузі ринку праці

23 жовт. 2009

22 жовтня 2009 року відбулась робоча зустріч представника Конфедерації з експертом Європейського фонду навчання (ЄФН) в галузі ринку праці з обговорення питання гнучкості та захищеності на ринку праці.
 
У зустрічі взяли участь експерт ЄФН в галузі ринку праці пані Ліззі Файлер, директор департаменту Конфедерації Кирило Ткаченко, експерт Аналітичного агентства «БЕСТ» Олена Осінкіна. 

Під час зустрічі було презентовано діяльність ЄФН «Поєднання гнучкості та захищеності на ринку праці (флексікьюріті)», ролі навчання на протязі життя в країнах з перехідною економікою та країнах, що розвиваються».

Підхід «флексікьюріті» було розроблено з метою знаходження балансу між потребами підприємств в гнучкому управління трудовими ресурсами задля пристосування до змін в економіці та підвищення конкурентоспроможності, а також потребами трудових ресурсів у захисті від ризиків ринку праці.

Результати зустрічі знайдуть своє відображення в аналізі ринку праці України з точки зору «флексікьюріті» з подальшим його обговоренням на семінарі весною наступного року за участю розробників політики в цьому напрямку та зацікавлених сторін.