У вітчизняного бізнесу з’явилася чергова можливість об’єднатися

3 лист. 2009

2 листопада 2009 року у приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся підсумковий круглий стіл з питань обговорення перспектив розвитку українського бізнесу після укладення Угоди про асоціацію з ЄС.

Під час обговорення було висловлено низку зауважень щодо ідеології та окремих положень майбутньої підсиленої угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, яка буде невід’ємною складовою майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Втім, за словами радника Конфедерації Р. Колишко, «ми з цими побажаннями та пропозиціями запізнилися принаймні на 2 роки». Сьогодні відбувається обговорення конкретних положень майбутньої угоди, тому вести мову про її ідеологічне навантаження чи теоретичні можливості захисту вітчизняного бізнесу вже не на часі. Необхідно вести роз’яснювальну роботу, вживати заходів із адаптації чинного законодавства, зокрема, підзаконних актів.

З метою не повторення подібних помилок у майбутньому, адже робота із укладення Підсиленої угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС не є останньою у зовнішньоекономічній політиці нашої країни, з боку Конфедерації роботодавців України пролунало заклик об’єднувати зусилля та формувати єдину потужну площадку українського бізнесу з метою захисту вітчизняних економічних інтересів.