Роботодавці делегували своїх представників до групи Сторони власників

28 жовт. 2009

Спільний представницький орган (СПО) сторони роботодавців на національному рівні делегував свої повноважних представників до складу групи повноважних представників Сторони власників та уповноважених ними органів, які об’єдналися для ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк і здійснення контролю за її виконанням.

Перелік осіб, делегованих Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні до групи повноважних представників Сторони власників та уповноважених ними органів, які об’єдналися для ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.


1. Биковець Вячеслав Михайлович – виконуючий обов’язки Президента Всеукраїнської асоціації роботодавців

2. Голубов Олексій Григорович – Голова Всеукраїнського галузевого об’єднання організацій роботодавців хімічної промисловості

3. Гостева Наталя Вікторівна – представник Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій.

4. Замороко Тетяна Леонідівна – Виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств легкої промисловості „Укрлегпром”.

5. Коломієць В’ячеслав Миколайович – Директор департаменту соціально-економічної політики Дирекції Федерації роботодавців України.

6. Кузовой Юрій Віталійович – Директор департаменту розвитку соціального страхування Дирекції Федерації роботодавців України.

7. Марчук Костянтин Михайлович – Заступник Голови об’єднання організацій роботодавців України.

8. Мірошниченко Олексій Валентинович – Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України.

9. Надрага Василь Іванович – Генеральний директор Федерації роботодавців України.

10. Поляков Лев Олександрович – виконавчий директор Міжнародної організації роботодавців підприємств галузі залізничного транспорту „Федерація залізничників України”.

11. Притоманов Сергій Олександрович – Виконавчий директор Федерації металургів України.

12. Ривак Іван Миколайович – Перший заступник Голови Ради Федерації роботодавців України, Голова Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців, Голова спостережної Ради ВАТ АСК «Дністер».

13. Третьяков Дмитро Юрійович – Голова Ради Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців в сфері будівництва, проектування та архітектури.

14. Цибульський Володимир Іванович – Заступник Голови Ради Федерації України.

15. Цируль Павло Іванович – Голова Ради Всеукраїнської Федерації роботодавців в сфері туризму України.