Українські роботодавці взяли участь у роботі регіонального круглого столу з питань соціальної відповідальності у Вільнюсі

20 лист. 2009

17-18 листопада 2009 року у Вільнюсі (Литва) за підтримки Міжнародної організації з питань стандартизації (ISO) відбувся регіональний семінар для представників Балканських країн, Вірменії, Грузії та України.

У роботі семінару взяли участь експерти Національного «дзеркального» комітету з питань опрацювання проекту міжнародного стандарту ISO 26 000 «Керівництво з соціальної відповідальності» Р. Колишко (Радник Конфедерації роботодавців України, представник категорії «промисловість») та М. Саприкіна (Голова центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні, представник категорії «громадські організації»).

Під час роботи круглого столу учасникам було представлено останні результати щодо розробки міжнародного стандарту ISO 26 000, зокрема, було обговорено проблемні питання, що постали в результаті роботи останньої міжнародної конференції експертів у Квебеці у травні цього року.

Національними експертами України було представлено досвід роботи Українського «дзеркального» комітету з питань опрацювання проекту міжнародного стандарту ISO 26 000 «Керівництво з соціальної відповідальності».