Міжнародна організація праці закликає до широкомаштабних дій у відповідь на кризу задля довготривалого сталого розвитку, який базується на Глобальному договорі про робочі місця

25 лист. 2009

Міжнародна організація праці за участі соціальних партнерів та уряду 25 листопада 2009 року провела брифінг для преси «Міжнародна організація праці закликає до широкомаштабних дій у відповідь на кризу задля довготривалого сталого розвитку, який базується на Глобальному договорі про робочі місця».

Адміністративна рада МОП на своєму засіданні 5-20 листопада 2009 року закликала до вжиття заходів «орієнтованих на зайнятість» у відповідь на глобальну економічну кризу відповідно до прийнятого Глобального договору МОП про робочі місця. Під час засідання Ради було обговорено дві надзвичайно важливі доповіді МОП, підготовлені у відповідь на глобальну економічну кризу: «Захистимо людей стимулюючи створення робочих місць» та «Глобальна доповідь про заробітну плату за 2009 рік (оновлена редакція)». Перша доповідь містить огляд заходів, які вживаються державами-членами МОП з метою реалізації політики зайнятості та соціального захисту у відповідь на глобальну фінансову та економічну кризу. Друга доповідь охоплює усі проблемні питання, що стосуються оплати праці в різних країнах світу. Саме ці доповіді і були презентовані на брифінгу.

У прес-брифінгу взяв участь Мірошниченко Олексій Валентинович - Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України, Голова Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, а також Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Костриця Василь Іванович, Заступник міністра праці та соціальної політики України Онищук Віктор Миколайович та Заступник Голови Федерації профспілок України Осовий Григорій Васильович.