Конфедерація роботодавців України увійшла до Організаційного комітету української мережі Глобального договору ООН

17 груд. 2009

16 грудня 2009 року відбулися щорічні Загальні збори мережі членів Глобального договору ООН. Центральне місце у зібранні займала промова почесного гостя мережі М. Альєра, голови Представництва МВФ в Україні, яка стосувалася змісту корпоративної соціальної відповідальності у часи рецесії.

Не менш цікавою була доповідь Голови Організаційного комітету мережі Дж. М. Вілсона та Голови Секретаріату мережі п. Ю. Щербініної, які представили основні досягнення мережі протягом 2009 року.

Серед таких досягнень, зокрема, організація та проведення І-го Українського бізнес-саміту із змін клімату, проведення конкурсу для журналістів з тематики корпоративної соціальної відповідальності, організація компанії «Прямуй на зелене! (Go Green!)», організація слухань з проблематики КСВ у Парламентському комітеті з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва тощо. Приємно те, що за оцінками незалежних експертів українська мереже Глобального договору ООН є кращою в СНД та займає провідні позиції у Східній та Центральній Європі.

Не менш приємним, але й в той же час відповідальним для Конфедерації роботодавців України стало обрання її до складу Організаційного комітету мережі на наступні 2 роки. За словами радника Конфедерації Р. Колишко: «наступний період буде надзвичайно цікавим та багатим на виклики до бізнесу, адже в країні, попри думки деяких дослідників та експертів, є наявними декілька надзвичайно потужних та досвідчених груп зацікавлених осіб у розвитку соціальної відповідальності, зокрема, бізнес-спільнота, профспілки та держава, які, в часи виходу з кризи, мають разом сформулювати позицію суспільства щодо соціальної відповідальності в Україні».