Шведське агентство міжнародного розвитку (Swedish International Development Agency, SIDA) буде допомагати Україні розбудовувати громадянське суспільство протягом наступних п’яти років

17 груд. 2009

16 грудня 2009 року відбулася презентація роботи групи консультантів, які напрацьовували пропозиції щодо пріоритетів діяльності SIDA на наступні 5 років в Україні. Зокрема, групі представників організацій громадянського суспільства та донорським організаціям, що присутні в Україні, було представлено проект основних напрямів, підтримка яких в Україні може вважатися SIDA пріоритетними.

Серед таких напрямів, зокрема, побудова прозорої системи моніторингу діяльності органів влади з боку інститутів громадянського суспільства України, допомога органам влади формулювати та впроваджувати гармонізовані з європейськими стандартами правові акти, зокрема, у сфері охорони навколишнього середовища та і зв’язку із змінами клімату тощо.

Представники Конфедерації роботодавців України брали участь у роботі консультативної групи протягом всього періоду її діяльності, починаючи з вересня 2009 року. Серед пріоритетів, на яких наголошувала Конфедерація, були, зокрема, подальший розвиток системи соціального діалогу в Україні та запровадження системи вирішення індивідуальних трудових конфліктів та спорів в Україні з урахуванням, в першу чергу, шведського досвіду.