24 грудня 2009 року в місті Обухів відбулись збори організації роботодавців Обухівського району Київської області

28 груд. 2009

На зборах було розглянуто питання економічного стану району, подальші дії щодо консолідації зусиль соціальних партнерів по розвитку економіки регіону.

У зборах взяли участь голови Обухівської районної ради та державної адміністрації, Міністерства промислової політики України, представники Конфедерації роботодавців України, Національного комітету Міжнародної торгової палати, провідні експерти з економіки та управління.

Під час зборів було обговорено низку економічних питань, визначені нагальні проблеми та досягнуто домовленість про поєднання зусиль соціальних партнерів щодо їх вирішення.

Представник Конфедерації роботодавців Кирило Ткаченко поінформував учасників зборів про створення Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, включення представників роботодавців до складу колегій центральних органів виконавчої влади на виконання протокольного доручення Прем’єр-міністра України, набрання чинності Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 року № 1513-р, яке зобов’язує центральні та місцеві органи виконавчої влади сформувати разом з організаціями роботодавців групи повноважних представників сторін для ведення переговорів щодо укладання галузевих та регіональних угод на новий термін. 

Сьогодні влада почала рахуватись з думкою роботодавців і роботодавці повинні ефективно використати цей інструмент у захисті своїх інтересів задля зростання національної економіки.