Соціальні партнери та уряд обговорювали бюджет на 2010 рік

29 січ. 2010

За дорученням Національної тристоронньої соціально-економічної ради відбулися другі консультації соціальних партнерів щодо корегування проекту бюджету на 2010 рік.

У результаті проведення перших консультацій (29 грудня 2009 року) сторони домовилися підготувати листи до низки центральних органів виконавчої влади (зокрема, до ДПА, МінАПК) щодо врахування позицій соціальних партнерів у повсякденній діяльності та під час планування бюджетних витрат. Зокрема, Мінфін зобов’язався підготувати доручення ДПА щодо проведення попередніх консультацій із стороною роботодавців перед видачею листів-роз’яснень.

На консультаціях 29 січня 2010 року сторони конструктивно обговорили питання підтримки сільгоспмашинобудування, фінансові аспекти забезпечення підготовки до проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012, можливості збільшення фінансування туристичної галузі тощо.

За результатами проведених консультацій сторонами буде складено та підписано протокол та підготовлені відповідні звернення до соціальних партнерів та центральних органів виконавчої влади.