Відбулися консультації щодо узгодження терміну дії, структури Генеральної угоди та Регламенту спільної робочої комісії

19 бер. 2010

18 березня ц.р. відбулись консультації Сторони власників, які об`єдналися для ведення колективних переговорів та укладення Генеральної угоди на новий термін, та представників Спільного представницького органу сторони профспілок для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні з питань узгодження структури Генеральної угоди, терміну її дії та розробки Регламенту спільної робочої комісії повноважних представників сторін власників і профспілок для ведення колективних переговорів з підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

У ході консультацій було досягнуто домовленостей про текст Регламенту, узгоджені розділи проекту Генеральної угоди: розвиток вітчизняного виробництва для забезпечення продуктивної зайнятості; оплата праці; охорона праці, умови праці та відпочинку, охорона навколишнього середовища; соціальний діалог; заключні положення. Не узгодженими залишились розділи культура, духовність, молодіжні питання та соціальний захист, запропоновані профспілками.

Також було обговорено проект порядку денного першого організаційного засідання спільної робочої комісії : про утворення секретаріату спільної робочої комісії, про регламент спільної робочої комісії, про термін дії Генеральної угоди, про структуру Генеральної угоди.