Поновлено роботу громадської ради при Міністерстві економіки України

29 квіт. 2010

27 квітня 2010 р. після майже двохрічної паузи було відновлено роботу громадської ради при Міністерстві економіки України. Головуючим на засідання ради став Міністр економіки України Цушко В. П.

На сьогоднішній день персональний склад громадської ради сформовано з тридцяти представників найбільш авторитетних професійних громадських організацій, асоціацій та об’єднань і експертів-фахівців. До складу ради, зокрема, входить Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко. 

Під час засідання Міністр економіки відзначив, що він надає особливого значення співпраці з громадською радою в такому складі та наголосив на необхідності постійної кропіткої праці у 9 робочих групах, які за своєю компетенцією відповідають сферам діяльності заступників Міністра економіки. Крім того, враховуючи сучасні глобальні виклики суспільства було запропоновано створити групу, яка буде займатися питаннями сталого розвитку, що поєднує актуальні економічні, соціальні та екологічні питання. Співголовою однієї з робочих груп, а саме з питань реформування публічної адміністрації, боротьби з корупцією, координації роботи з громадськими радами центральних та місцевих органів влади став О.В. Мірошниченко. 

На засідання також було розглянуті законопроекти «Про державну фінансову підтримку експорту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих організмів», що ініціюються Міністерством економіки України. Крім того, Міністр закликав громадські асоціації найближчим часом долучитися до роботи над проектом закону про стратегічне планування у коротко-, середньо- та довгостроковій перспективі.