Відбувся черговий З'їзд Конфедерації роботодавців України

19 трав. 2010

18 травня 2010 року відбувся черговий, 4-й З’їзд Конфедерації роботодавців України.

У своїй доповіді президент Конфедерації О. Соколовський зупинився на основних досягненнях та викликах, що стоять перед бізнесом України в цілому та Конфедерацією роботодавців України зокрема.

За словами Президента Конфедерації О. Соколовського, серед постійних планів Конфедерації присутні дії із захисту вітчизняного бізнесу та підвищення його конкурентоспроможності, зокрема, активна участь у діяльності урядових та парламентських комітетів, продовження експертної роботи із опрацювання проектів нормативних актів, продовження співпраці із Мінекономіки з участі у процесах, пов’язаних із укладенням між Україною та ЄС Угоди про асоціацію та її складової – Угоди про створення посиленої Зони вільної торгівлі тощо.

Також було відмічено діяльність Конфедерації, присвяченої розробці таких важливих проектів законів, як Трудовий та Податковий кодекси України, проектів законів «Про соціальний діалог в Україні», «Про єдиний соціальний внесок», «Про Національну систему кваліфікацій» тощо.

На думку Виконавчого Віце-президента Конфедерації роботодавців України О. Мірошниченка, найбільш позитивними результатами діяльності Конфедерації за звітний період були участь у створенні Спільного представницького органу роботодавців на національному рівні, діяльність представників Конфедерації у складі Національної трьохсторонньої соціально-економічної ради при Президентові України, участь у колективних переговорах з укладення Генеральної угоди на наступний термін.