Чергове засідання Тристороннього консультативного комітету Проекту ЄС-МБП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці»

8 лип. 2010

06 липня 2010 р. відбулося чергове засідання Тристороннього консультативного комітету Проекту ЄС-МБП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці», в роботі якого взяла участь директор департаменту правового забезпечення Конфедерації, Н.Гостєва.

Було підведено підсумки роботи за півроку, членами Тристороннього комітету відзначено здобутки Проекту у розбудові  спроможності соціальних партнерів в сфері просування політики гендерної рівності. Так, для роботодавців було проведено тренінг для тренерів з методології оцінки робочого місця, забезпечено посібниками, які можуть використовуватись як тренерами, так потенційними користувачами (підприємцями) в рамках навчальної програми МБП «Розпочни та Вдосконалюй Свій Бізнес».

Також було обговорено план заходів та визначено робочий план Проекту на наступне півріччя - до лютого 2011 року.

Відповідно до Плану з вересня 2010 року Конфедерація роботодавців разом з партнерами розпочинає інформаційно-роз`яснювальну кампанію з просування політики гендерної рівності серед членів та партнерів Конфедерації. В цей період буде проведено 10 міжрегіональних тренінгів по всій території України на тему: «Гендерно нейтральне оцінювання робіт щодо рівної оплати праці. Гендерний аудит». Тренінги проводяться за фінансової та методологічної підтримки Проекту.

Також у вересні-жовтні ц.р. за допомогою об’єднань роботодавців, в т.ч. Конфедерації буде обрано 1 підприємство у Києві та 2 – у регіонах для розробки та підтримки при впровадженні ґендерних планів.