Незабаром з’явиться новий предмет у ВНЗ України - «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу»

12 лип. 2010

З 4 по 10 липня 2010 р. в м. Черкаси за ініціативи Ради Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) відбувся Літній інститут УАРМБО-2010 «Технологія і методи викладання дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу».

Радник Конфедерації Р. Колишко взяв участь у якості тренера у Літньому інституті Ради Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, що відбувся 4 – 10 липня у м. Черкаси. Тема його презентації була «Стандартизація КСВ. Міжнародне керівництво - стандарт ІСО26000»; Соціальна відповідальність різних суб’єктів суспільного розвитку».

Під час навчання, слухачі – викладачі ВНЗ, що незабаром мають читати навчальну дисципліну «Корпоративна соціальна відповідальність», мали можливість ознайомитися із практиками вітчизняних компаній у сфері реалізації програм КСВ, прослухати лекції експертів із соціальної відповідальності з теоретичних і практичних тем.

Літній інституту має на меті підготовку до викладання дисципліни; підготовку проекту підручника «Корпоративна соціальна відповідальність» для студентів ВНЗ; організацію діалогу «освіта-бізнес» з метою налагодження конструктивної співпраці; активізацію наукових досліджень.