Відбулася консультативна зустріч представників Національної тристоронньої соціально-економічної ради із представниками Мінекономіки та МЗС стосовно укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

19 лип. 2010

15 липня 2010 року відбулася консультативна зустріч представників Національної тристоронньої соціально-економічної ради із представниками Мінекономіки та МЗС стосовно укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
 
На зустрічі Директор Департаменту співробітництва з ЄС Мінекономіки Пирожков Л. С. освітив основні досягнення та проблеми на шляху переговорного процесу щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
 
У свою чергу представники сторін Нацради у своїх промовах та запитаннях в основному скаржилися на те, що сьогодні відсутній механізм проведення консультацій влади із представниками і Нацради, й іншими представниками громадянського суспільства з питань, що становлять зміст міжнародних договорів, зокрема, економічних.

Учасники зустрічі погодилися з тим, що, використовуючи досвід співпраці із владними інституціями, необхідно розробити такий консультаційний механізм з метою попередження виникнення нерозуміння державної політики суспільством та бізнесом зокрема.