Гендерний звіт Конфедерації роботодавців України здобув І місце у категорії «Відкриті роботи» конкурсу дослідницьких робіт на ґендерну тематику для молоді – 2010

26 лип. 2010

Гендерний звіт Конфедерації роботодавців України здобув І місце у категорії «Відкриті роботи» (роботи, які відповідають як формальним вимогам конкурсу, так і є цікавими з позиції їх практичного застосування) за підсумками конкурсу дослідницьких робіт на ґендерну тематику для молоді – 2010, проведеного Інформаційно-консультативним жіночим центром.

Як зазначають організатори, мета конкурсу – не стільки в перевірці знань з ґендерної тематики, скільки в розвитку ґендерного аналітичного середовища в Україні. На конкурс прийшло 24 роботи в рамках різних дисциплін – право, соціологія, педагогіка тощо. Дві третини робіт написані жінками, одна третина – чоловіками. Серед обраних тем є як “класичні” – правові аспекти, праця тощо, так і незвичайні.

За підсумками група експертів сформувала три групи робіт – відкриті, напіввідкриті і закриті. Відкриті – роботи, які відповідають як формальним вимогам, так і є цікавими з позиції їх практичного застосування. Напіввідкриті – роботи, які є цікавими і можуть також набути статусу відкритих за умов певного редагування та/чи доповнення. Закриті роботи – потребують значного доопрацювання.

Конкурс тривав з 01 лютого по 25 травня ц.р. На конкурс приймалися оригінальні дослідницькі роботи на ґендерну тематику, тематика робіт не обмежувалася, але аналіз мав базуватися на ґендерних підходах.

Перевага віддавалася дослідженням, які є оригінальними, базуються на місцевій тематиці і можуть мати практичний вплив і практичне застосування.