Слово роботодавців в бюджетному процесі

27 лип. 2010

Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні делегував своїх представників до складу тристоронніх робочих груп з підготовки проекту Державного бюджету України на 2011 рік.
 
Так, координацію роботи з питань оплати праці, зокрема, в бюджетній сфері, а також заборгованості з виплати заробітної плати, здійснюватиме заступник Голови СПО, в.о. Президента Всеукраїнської асоціації роботодавців Вячеслав Биковець. Питаннями сприяння розвитку вітчизняного виробництва опікуватиметься генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Виконавчий директор Всеукраїнської Федерації роботодавців в сфері туризму Тетяна Тимошенко є координатором в групі, яка займається фінансуванням дитячого оздоровлення, а виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств легкої промисловості Тетяна Замороко працюватиме в групі з питань фінансування державних установ. Питаннями соціального забезпечення займатиметься заступник директора департаменту з економічної політики Об’єднання організацій роботодавців України Юлія Дрововоз.