Відбулось засідання Президії Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні

19 серп. 2010

19 серпня 2010 р. відбулось засідання Президії Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.
 
Серед питань порядку денного - робота над проектом Податкового кодексу України. Було прийнято рішення схвалити напрацьовані пропозиції робочої групи за участю представників СПО до розділів проекту Податкового кодексу України, надрукованого у газеті «Урядовий кур’єр» 3 серпня 2010 року. Члени Президії висловили подяку заступнику Голови Ради Федерації роботодавців України Володимиру Цибульському та президенту Спілки податкових консультантів України Леоніду Рубаненку за роботу над проектом Закону.
На засіданні було обговорено позицію сторони роботодавців на національному рівні щодо вирішення проблеми бюджетної заборгованості з податку на додану вартість. Прийнято рішення звернутися до Президента України та Кабінету Міністрів України з вимогою погашення залишків заборгованості по ПДВ у повному обсязі до кінця 2010 року. Секретаріату СПО спільно із всеукраїнськими об’єднаннями організації роботодавців доручено опрацювати питання щодо створення інституту податкового омбудсмена та направити відповідне звернення до Президента України стосовно його заснування.

Розглядаючи питання роботи над проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», члени Президії вирішили направити офіційне звернення Прем’єр-міністру України Миколі Азарову та направити відповідні пропозиції до профільних комітетів Верховної Ради України.

У ході обговорення закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» прийнято рішення звернутися до Пенсійного фонду України щодо організації регіонального навчання для директорів, бухгалтерів підприємств з реалізації норм Закону України від 8.07.2010р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Прийнято рішення скликати засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні 15 вересня 2010 року,  в приміщенні Федерації роботодавців України за адресою: м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1, 4-й поверх (зала засідань).

Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців – членам СПО долучитися до роботи над проектом Закону України «Про громадські організації» з урахуванням результатів громадського обговорення та пропозицій Конфедерації роботодавців України до проекту Закону. Таке рішення було прийняте за розглядом питання про проект змін до закону України «Про громадські організації».

Члени Президії обговорили участь сторони роботодавців у відпрацюванні проекту Митного кодексу України. Прийнято рішення створити відповідну робочу групу.