Між громадянським суспільством та владою налагоджується конструктивний діалог у сфері європейської інтеграції та співробітництва із СОТ

21 вер. 2010

20 вересня 2010 року відбулося засідання робочої групи № 6 Громадської Ради Мінекономіки України «З питань європейської інтеграції та співробітництва із СОТ».

Під час засідання групи було вирішено низку організаційних питань. Також Голова робочої групи, заступник Міністра економіки В. Пятницький, повідомив присутнім про алгоритм роботи групи. Зокрема, було зазначено, що група має збиратися напередодні, приблизно за 2 тижні, до проведення чергового раунду переговорів із укладення Посиленої Угоди про створення зони вільної торгівлі із ЄС (на чому Конфедерація роботодавців України наполягала ще у квітні минулого року під час проведення круглого столу з питань зони вільної торгівлі із ЄС та відношення до цього вітчизняного бізнесу).

Також зі слів В. Пятницького, основними питаннями переговірного процесу із ЄС залишаються: захист інтелектуальної власності, в тому числі комплекс питань, пов'язаний із географічними назвами, експортні мита та технічне регулювання.