Усний журнал історій життя

20 вер. 2010

«Усний журнал історії життя» під такою назвою було проведено конференцію    Жіночою професійною лігою. Конференція проходила у рамках національного тижня освіти для дорослих З презентаціями історій свого життя виступили перед учасниками конференції вищі професіонали з України, Німеччини, Норвегії та США, які працюють у нашій країні в таких галузях:  міжнародні відносини, медіа, суспільна сфера.
 
Серед виступаючих були: Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні (Німеччина), Овал Берстад, Посол Королівства Норвегії в Україні (Норвегія), Сью Фолгер, Регіональний менеджер NIS, COP U-Media Україна, Internews Network (США), Василь Зоря, Головний редактор журналу «Народний Депутат» (Україна), Олена Величко, директор департаменту Державної Комісії з цінних паперів та фондового ринку (Україна) та Олексій Мірошниченко, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України (Україна). 

Після конференції представники Конфедерації та німецького фонду DLLобговорили перспективи співпраці у сфері освіти для дорослих в Україні.