Розпочалися міжрегіональні тренінги з питань гендерної рівності

22 вер. 2010

16-17 вересня ц.р. у м. Львові за фінансової і методичної підтримки проекту Європейського Союзу (ЄС) та Міжнародної організації праці (МОП) «Рівність жінок і чоловіків у світі праці» було проведено перший тренінг із серії міжрегіональних тренінгів з питань гендерної рівності.

Представники роботодавців з Львівської, Закарпатської, Волинської областей отримали необхідні інформацію та знання для застосування в практичній роботі з таких тем:

   Від заборони дискримінації до сприяння рівності, рівна оплата праці.

   Партисипативний гендерний аудит, заснований на принципі активної участі.

Тренінг проводили тренери - представники Конфедерації роботодавців України (Алексєєва О.Ю. – Директор департаменту соціального партнерства Федерації металургів України (член Конфедерації) та Гостєва Н.В. – директор департаменту правового забезпечення Конфедерації), які попередньо пройшли відповідні навчання в рамках проекту ЄС-МОП.

Окрім надання теоретичних знань, у ході тренінгу було проведено низку практичних вправ та рольових ігор, під час яких учасники одержали практичні навички із застосування вищезазначених питань.

У формах оцінки учасники тренінгу оцінили ефективність методики проведення тренінгу, навчальні матеріали, роботу тренерів.