Відбувся спільний семінар Європейського фонду навчання та Міністерства праці та соціальної політики України

13 жовт. 2010

7 жовтня 2010 року у Києві відбувся міжнародний семінар на тему «Яким чином концепція «Флексік’юріті» (flexicurity) сприяє реструктуризації на засадах соціальної відповідальності?».
 
В семінарі взяли участь представники Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, Конфедерації роботодавців України, Федерації роботодавців України, Міністерства праці та соціального захисту Республіки Білорусь, Державної служби зайнятості, Федерації профспілок України, співробітники Європейського фонду навчання (ЄФН), національні та міжнародні експерти. Від Конфедерації роботодавців України в обговоренні взяв участь директор департаменту Кирило Ткаченко.
 
В ході семінару учасники обговорили звіт ЄФН «Яким чином концепція «Флексік’юріті» (flexicurity) сприяє реструктуризації на засадах соціальної відповідальності?», національні приклади та міжнародний досвід реструктуризації на засадах соціальної відповідальності, а також доречність представлених підходів із особливим фокусом на розвиток кваліфікованої робочої сили. 

В ході панельної дискусії Кирило Ткаченко підкреслив, що роботодавці при проведенні реструктуризації намагаються зберегти кваліфікованих працівників, підвищити їх кваліфікацію, але бракує чітко визначених пріоритетів економічного розвитку, існує проблема місто утворюючих підприємств та низький рівень внутрішньої трудової міграції. Всі ці проблеми можливо вирішити тільки за умови поєднання зусиль соціальних партнерів та держави, що стане запорукою розвитку національної економіки та підвищення її конкурентоспроможності.