Уряд Іспанії поділився досвідом комплексного ґендерного підходу в системі інспекції праці з роботодавцями

21 жовт. 2010

З 13 по 15 жовтня представник Конфедерації роботодавців України перебував у складі тристоронньої делегації в Мадриді з метою ознайомлення з діяльністю інспекції праці Іспанії, її законодавчою базою, практикою діяльності, зокрема в частині просування ґендерної рівності на робочому місці. Візит відбувся в рамках реалізації Проекту ЄС-МБП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці».

Тристороння делегація, до якої ввійшли також представники Мінпраці, Державного центру зайнятості, Держнаглядпраці, Держгірпромнагляду та організацій профспілок, мала низку зустрічей у Міністерстві рівності, Міністерстві праці та імміграції, Інспекції праці та соціального страхування, а також відвідала підприємство ЕНДЕСА.

У ході візиту українська делегація ознайомилася з ходом реалізації закону про рівність, що був прийнятий у 2007 році та дав істотний поштовх розвиткові політики рівних можливостей в усіх сферах іспанського суспільства, та в сфері праці зокрема.

Закон також містить директиви Європейського Союзу щодо рівності в сфері праці, протидії дискримінації та сексуальним домаганням, доступу до зайнятості та соціального забезпечення. На додаток, усі підприємства на яких зайнято понад 250 працівників, зобов’язані розробити та впроваджувати плани ґендерної рівності для працівників та членів правління. «З моменту прийняття Закону в 2007 році, 10 тисяч підприємств розробили власні плани рівності», - каже Ізабель Марія Лозано, Генеральний секретар Міністерства рівності Іспанії з питань політики рівності.

Під час реалізації Закону ґендерний розрив в оплаті праці скоротився до 16 % у 2010 році (порівняно з 20% у 2009 р.), кількість чоловіків-батьків, що скористатися своїм правом на відпустку по народженню дитини (16 тижнів), зросла до 77%.

«Усі міністерства та урядові органи працюють разом над впровадженням ефективної ґендерної рівності. Уряд активно підтримує тристоронній соціальний діалог з питань рівності оскільки рівність є запорукою продуктивності, сталого розвитку та реалізації потенціалу кожного громадянина”, - продовжила Кармен Наварро Мартінес, Генеральний директор Міністерства рівності Іспанії з питань недискримінації та рівності в трудових відносинах.

Інспекція праці та соціального страхування Іспанії представляє собою інтегровану службу, яка забезпечує застосування ґендерного та трудового законодавства. Інспекція праці переважно застосовує превентивний підхід у своїй роботі. У більшості випадків виявлене порушення тягне за собою надання застереження від інспектора, штрафом караються лише серйозні та рецидивні порушення, хоча має широкі повноваження та можливість накладення значних штрафів (від 600 to 300 тис. євро).

Інспекція проводить тренінги з питань рівності для інспекторів праці, держслужбовців, а також соціальних партнерів, сприяє ширшій участі жінок у колективних переговорах, виступає посередником та примирником у трудових конфліктах, тощо. Така взаємодія між інспектором, роботодавцем та профспілкою створює атмосферу довіри та співпраці та сприяє покращенню загальної ситуації з  дотримання законодавства на підприємстві.

Про це свідчить той факт, що малі та середні підприємства, яких в Іспанії налічується понад 90%, хоч і не мають законодавчого зобов’язання щодо складання ґендерних планів, теж долучилися до їх добровільної розробки. «Інспектори праці надають безкоштовну допомогу та консультації беручи до уваги розмір підприємства», - пояснює Хуан Пабло Перес-Бустаманте, інспектор праці та соціального страхування. – «План рівності розглядається в Іспанії як ключовий інструмент забезпечення рівного доступу до профнавчання та кар’єрного зростання, подолання розриву в оплаті праці, професійної сегрегації, дискримінації за ознакою стàті та сексуальних домагань на робочому місці».

Українська тристороння делегація мала змогу ознайомитися з практичним застосуванням ґендерного плану на одному з підприємств Іспанії. Хосе Луїс Пуче, Генеральний директор групи компаній ЕНДЕСА, сказав, що ґендерний аудит допоміг компанії знайти низку проявів нерівності в їхній компанії та скласти якісний план рівності.

ЕНДЕСА розглядає ґендерну рівність не лише як економічну/правову категорію, що відповідно дає високу продуктивність та сумлінне виконання закону про ґендерну рівність, але також як необхідну компенсацію історичного дефіциту рівності в суспільстві в цілому та сфері праці зокрема, яку можна виправити спільними зусиллями.

На думку членів делегації, досвід Іспанії в розбудові інспекції праці та просуванні ґендерної рівності має чимало елементів, які можна адаптувати та використати в Україні.

Насамкінець, сторони домовились про подальшу співпрацю на ниві розбудови ґендерної рівності в Україні. Серед пріоритетних питань – доопрацювання Закону України «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків», двостороння співпраця між Міністерствами праці та Інспекціями праці обох країн, розробка пілотних планів рівності для українських компаній.

Українська делегація подякувала Проекту ЄС-МБП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці» за організацію змістовного візиту.