Представники Конфедерації нагородили переможців Першого Національного конкурсу від ЄС «Рівні можливості: найкращий роботодавець 2010»

14 груд. 2010

9 грудня 2010 року в місті Києві відбулося урочисте нагородження призерів конкурсу «Рівні можливості: найкращий роботодавець 2010». Захід було організованопроектом ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Міністерством України у справах сім’ї, молоді і спорту, під патронатом Проекту ЄС-МБП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці». Офіційним партнером Конкурсу стала Конфедерація роботодавців України.

Понад 90 українських підприємств та організацій різних напрямів діяльності продемонстрували існуючі практики у забезпеченні рівності жінок і чоловіків у сфері праці.

«Ще два роки тому я не передбачав, що буду говорити на тему рівних можливостей на робочому місці. Але після проведення гендерного аудиту у власній організацій вдалося по іншому поглянути на проблему просування політики гендерної рівності. Наявні економічні зиски для роботодавця від дотримання гендерної рівності на робочому місці, також це може бути іміджевою складовою для компанії. А від організацій роботодавців компанії мають отримувати інформаційно-роз`яснювальну допомогу на предмет убезпечення від порушень законодавства у сфері гендерної рівності» – зазначив Олексій Мірошниченко – Виконавчий Віце-президент Конфедерації під час прес-брифінгу з нагоди нагородження.

 За підсумками конкурсу в кожній із п’яти категорій у залежності від кількості працівників переможцями стали:
АТВТ «Галичфарм»,
Британська Рада в Україні,
Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів Міністерства праці та соціальної політики України,
ЗАТ «Оболонь» та
ТОВ «Вікторія Верітас».
Підприємства-призери запроваджують зокрема наступні практики: п`ять вільних годин на тиждень для співробітників з дітьми, кімнати матері та дитини та можливість перебування з дитиною на робочому місці, дистанційна робота та гнучкий робочий графік, безвідсотковий кредит для лікування дитини та сприяння влаштуванню у дитячі заклади.
 
Учасниками заходу були висловлені сподівання на продовження цього Конкурсу у наступному році.