В Україні відбулася міжнародна конференція «Зелена економіка – європейський вибір України»

17 груд. 2010

16 грудня 2010 року у м. Києві за підтримки Швейцарської амбасади в Україні, Європейської програми МБФ «Відродження» та Фонду Генріха Бьолля 16 грудня 2010 року в Україні пройшла міжнародна конференція «Зелена економіка – європейський вибір України».
 
Озеленення економіки стає ключовим напрямком політики розвитку на регіональному та глобальному рівнях. «Зелена економіка» є провідною темою Всесвітнього Саміту сталого розвитку Ріо+20 та 7-ої Пан-європейської конференції міністрів «Довкілля для Європи».
 
Головною метою конференції булопідвищення обізнаності громадськості України щодо політики озеленення економіки ЄС, а також сучасних тенденцій формування низьковуглецевого суспільства. 

У конференції взяв участь радник Конфедерації Р. Колишко, який повідомив про бачення вітчизняних організацій роботодавців та їх об’єднань на проблематику «озеленення» економіки, а також повідомив про результати спільного з UBCCE та DTZ семінару, присвяченого ролі бізнес асоціацій у процесі «озеленення» економіки, що відбувся 7 – 8 жовтня у м. Донецьк.