Роботодавці обговорили пенсійну реформу

21 січ. 2011

20 січня 2011 року в Федерації роботодавців України, за участі першого заступника Міністра соціальної політики України Василя Надраги, перших заступників Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Олексія Мірошниченка та Дмитра Олійника, голови правління Пенсійного фонду України Бориса Зайчука та керівників об’єднань організацій роботодавців відбулася нарада з питань пенсійного реформування.
 
Перший заступник Міністра соціальної політики України презентував роботодавцям урядовий проект пенсійної реформи. Так, зокрема, Василь  Надрага наголосив, що низький рівень пенсій більшості осіб, що досягли пенсійного віку, свідчить сьогодні про необхідність впровадження змін в існуючу пенсійну систему. “Адже понад дві третини пенсіонерів отримують пенсії менше однієї тисячі гривень. Крім того, Україна належить до країн із старіючим населенням, що обумовлює систематичне погіршення співвідношення між громадянами працездатного і непрацездатного віку. Наразі в Україні 13,7 мільйона пенсіонерів і 14,4 мільйона працюючих громадян – тобто  на 100 осіб, що сплачують пенсійні внески, припадає 88 пенсіонерів”, – зазначив урядовець. Якщо все залишати без змін, то, підкреслив він, в 2025 році один працюючий утримуватиме одного пенсіонера. А 2050 року вже буде 125 пенсіонерів на 100 працюючих.
 
Тому, за словами Василя Надраги, Уряд України взяв курс на пенсійне реформування, розробивши проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (реєстр. №7455). Адже, підкреслив Василь Надрага, вітчизняне пенсійне законодавство не переглядалося чимало років і його давно треба адаптувати до реалій сучасного світу.
 
Адаптувати пенсійне законодавство до реалій сьогодення закликав учасників наради і голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук. Він запропонував акцентувати увагу на трьох основних напрямках реформ.  До першого напрямку він відніс обмеження спеціальних пенсій. “ Так сьогодні 3882 пенсіонерів одержують пенсію у розмірі  понад 10 тисяч гривень на місяць. Серед них: 870 – Герої  Радянського Союзу, Герої України; 961 – депутати; 1 018 – державні службовці; 830 — прокурори; 164 – за Законом про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, 517 – військовослужбовці; 43 – науковці; 81- судді” – повідомив голова правління Пенсійного фонду. До другого та третього напрямку реформування він відніс удосконалення механізму обчислення пенсій у солідарній системі та запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи.
 
Перший заступник голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Дмитро Олійник, говорячи про нагальність пенсійної реформи, відзначив найбільший в Європі рівень навантаження на роботодавців  зі сплати внесків на пенсійне страхування. “Безперечно, ми розуміємо і підтримуємо нагальну необхідність проведення в Україні пенсійної реформи. По суті вона є найбільш значимою та відповідальною реформою соціально-економічної політики держави. Але ми наполягали і продовжуємо наполягати на зменшенні частки нарахувань на Фонд заробітної плати по соціальних внесках до 25%, що позитивно вплине на процеси детінізації оплати праці та відповідно на фінансову стабільність самої пенсійної системи. Цей пункт задекларований нами і в проекті Маніфесту роботодавців України”, – підкреслив Дмитро Олійник.
 
Учасники дискусії не оминули увагою і  такий складний компонент пенсійної реформи, як необхідність започаткування окремого напрямку в державній політиці зайнятості, який умовно можна окреслити, як Програма «45+». “Не секрет, що і сьогодні люди старшого і передпенсійного віку є менш бажаними і очікуваними на ринку праці. Збільшення пенсійного віку для жінок, на наш погляд, потребує одночасно і збільшення уваги з боку держави на механізми допомоги та адаптації осіб цього віку, які опиняються без роботи. В першу чергу, мова іде про доступність і системність навчання і перенавчання осіб старшого віку, створення економічних стимулів для роботодавців приймати на роботу таких осіб, започаткування державних програм  цільового сприяння працевлаштуванню осіб передпенсійного віку, не виключаючи утворення або сприяння діяльності спеціальних соціальних підприємств”, – зауважив перший заступник голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Олексій Мірошниченко.
 
Достатньо палкого обговорення серед учасників наради зазнали і такі питання пенсійної реформи, як відкритість та доступність інформації щодо діяльності Пенсійного фонду, перспективи перенесення навантаження по сплаті пільгових пенсій (Списки №1, №2) з роботодавців на державний бюджет, можливості залучення коштів соціального страхування до інвестування в економіку вже сьогодні, перспективи залучення  недержавних пенсійних фондів до накопичувальної системи, ліквідація надмірного розриву у розмірах пенсій із солідарної системи та запровадження єдиних механізмів розрахунку пенсій для всіх категорій пенсіонерів, доцільність обмеження віку для можливості участі в накопичувальній системі тощо.
 
Завершуючи нараду, перший заступник голови СПО Дмитро Олійник звернувся до всіх керівників об’єднань організацій роботодавців з проханням надсилати всі свої пропозиції та зауваження з приводу пенсійної реформи, зокрема, до законопроекту №7455,  на електронну адресу  fss@fru.org.ua або факсом  251-70-62.
 
Дмитро Олійник також поінформував всіх присутніх про проведення парламентських слухань на тему: “Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення” 16 лютого 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України. Інформацію про участь та пропозиції до змісту рекомендацій слухань прохання надсилати на електронну адресу  fss@fru.org.ua або факсом  251-70-62.
 
 

Доповідь голови правління Пенсійного фонду України Бориса Зайчука