Громадянське суспільство України гуртується. В черговий раз

31 січ. 2011

 

29 січня 2011 року представникам організацій громадянського суспільства України було утворено Національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.
 
Національна платформа має на меті активне інформування громадян України, представників громадянського суспільства, політиків, державних службовців та підприємців про програму Східного партнерства та про моніторинг і експертизу ключових політик у розрізі модернізаційного потенціалу реформ, пов’язаних із процесами європейської інтеграції. Нашою ціллю є посилення інституційної спроможності громадських організацій впливати на порядок денний реформ та міжнародної політики України.
 
Діяльність національної платформи ґрунтуватиметься на принципах партнерської співпраці, соціального діалогу, взаємної підтримки, обміну інформацією та комунікації.
 
У складі Національної платформи відповідно до організації діяльності Форуму громадянського суспільства Східного партнерства створено 4 робочі групи:
Демократія, права людини, належне урядування та стабільність;
Економічна інтеграція і узгодження з політикою ЄС;
Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека;
Контакти між людьми.
 
Серед планів на 2011 рік - участь делегації Національної платформи в зустрічі організацій громадянського суспільства країн на Саміті Східного партнерства в Будапешті (квітень 2011 року), засідання 4 робочих груп Національної платформи, що передуватимуть засіданням відповідних робочих Форумів громадянського суспільства Східного партнерства, Участь делегації Національної платформи у засіданні Форуму громадянського суспільства СП у Познані (листопад 2011 року).
 
З Меморандумом про створення Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства можна ознайомитися тут.