Всі проблеми реального сектора економіки можна вирішити в трикутнику влада, профспілки і роботодавці - Анатолій Гіршфельд

29 бер. 2011

У Харкові відбулося підписання Регіональної угоди на 2011-2012 рр. між ХОДА, роботодавцями Харківщини та профспілковими об’єднаннями регіону.

Підписанти Угоди - голова ХОДА Михайло Добкін, голова Ради об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт» Анатолій Гіршфельд, голова Об’єднання організацій роботодавців Харківщини Леонід Рубаненко, голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко, голова обкому незалежних профспілок військовослужбовців України Юрій Запольський.

«Я глибоко переконаний, що всі проблеми, які виникають сьогодні в реальному секторі економіки, ми можемо вирішувати в такому трикутнику: влада, профспілки і роботодавці. На нас, роботодавцях, лежить колосальна відповідальність: саме нам належить так вибудовувати економічні процеси на наших підприємствах, щоб вони дозволили досягти тих результатів, які записані в Генеральній угоді», – зазначив у ході підписання Регіональної угоди голова Ради об’єднання організацій роботодавців Харківської області “Граніт” Анатолій Гіршфельд.

Він заявив, що перед роботодавцями сьогодні стоїть реальна мета підвищення заробітної плати, і від успішного виконання цього завдання буде залежати не тільки конкурентоспроможність конкретного підприємства, але конкурентоспроможність країни в цілому. «Зі свого боку хочу запевнити, що ми докладемо всіх зусиль для виконання цього завдання», – підкреслив Анатолій Гіршфельд.

Голова Об’єднання організацій роботодавців Харківщини Леонід Рубаненко підсумував, що підписання Регіональної угоди – підсумок плідної спільної роботи робочих груп, створених на тристоронній основі. «Думаю, що з урахуванням позиції і соціальних партнерів, і об’єднання роботодавців Харківської області можна зробити все, що необхідно для того, щоб економіка Харківської області розвивалася послідовно і конструктивно», – зазначив він.