Засоби масової інформації та корпоративна соціальна відповідальність

8 квіт. 2008

У Миколаєві, 2-3 квітня 2008 року, відбувся Міжнародний семінар-практикум для журналістів Миколаївської, Кіровоградської і Херсонської областей: «ЗМІ і корпоративна соціальна відповідальність». 
 
Близько 40 представників регіональних ЗМІ взяли участь у семінар організованому журналом "Експерт" при підтримці Фонду Східної Європи і Центру соціальних програм РУСАЛ у Миколаєві.

Представники Конфедерації роботодавців України, мережі Глобального договору ООН та організаторів заходу ознайомили присутніх з міжнародним досвідом та баченням корпоративної соціальної відповідальності з позиції вітчизняного бізнесу.

Учасники семінару також змогли ознайомитись з практикою реалізації стратегії соціальної відповідальності компаній РУСАЛ, "Фокстрот", "Київстар" та "МЕТРО Україна".

Під час семінару відбулися лекції і тренінги, в ході яких журналісти могли вивчити проблеми висвітлення соціальної відповідальності бізнесу в своїх матеріалах, і спробувати знайти можливості для ЗМІ самим стати соціально відповідальним бізнесом.