Зустріч представників Національної ради з делегацією Китайської соціально-економічної ради

21 вер. 2011

20 вересня 2011 року в Міністерстві соціальної політики України відбулася зустріч представників Національної ради із делегацією Китайської соціально-економічної ради. У зустрічі від української сторони взяли участь заступники співголів Національної ради  Олексій Мірошниченко, В’ячеслав Коломієць, Григорій Осовий, а також представники сторін Національної ради, від  Китайської сторони  – делегація соціально-економічної ради на чолі із заступником Голови Ян Аньцзян, до складу якої також увійшли постійний член правління Лю Гучан, керівник міжнародного відділу У Цзичжун, а також представники секретаріату Китайської СЕР, Міністерства закордонних справ КНР та Посольства КНР в Україні.

У ході зустрічі представники сторін обмінялися інформаціями щодо процесів розвитку соціального діалогу в наших країнах, а також щодо інституційної розбудови органів соціального діалогу.

На завершення, сторони домовилися у подальшому продовжувати діалог щодо розширення співпраці Національної ради та її сторін із Китайською соціально-економічною радою та її представниками від профспілок та роботодавців. Крім того, делегація Китайської СЕР схвально сприйняла пропозицію Національної ради щодо підготовки та  у подальшому підписання між нашими інституціями Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці, проект якого був запропонований українською стороною.