На порядку денному – нові підходи до колективних переговорів

24 вер. 2011

22 вересня 2011 року за підтримки Міжнародного бюро праці відбулася тристороння зустріч «Європейський досвід з питань колективних переговорів».

Учасники підкреслили, що питання ефективних колективних переговорів та економічно виважених і збалансованих колективних угод є одним з ключових механізмів збереження соціального миру та спокою, що особливо важливо у період кризових явищ в економіці.

У той же час всі доповідачі підкреслили необхідність конструктивного підходу до змісту та порядку укладення угод, вбачаючи в них спосіб ефективного врегулювання соціально-трудових відносин, а не просту формальність.

Зокрема, заслуговують на увагу практика Німеччини щодо введення так званих «відкритих положень» у колективних угодах на рівні підприємств, коли умови праці можуть не тільки покращуватися, а внаслідок економічної ситуації – погіршуватися на окремому підприємстві порівняно із загальним рівнем, передбаченим галузевою колективною угодою.

Також цікавою є практика поширення на вимогу суб’єктів колективних угод, що охоплюють не менш ніж 50% всіх підприємств відповідної галузі, її дії на весь сектор економіки.

Дана зустріч є також важливою, оскільки останнім часом активізувала свою роботу експертна група соціальних партнерів, що працює над розробкою нового закону, що регулюватиме процедури ведення колективних переговорів, укладення та зміст колективних угод. Також слід відмітити проект міжнародної допомоги «Удосконалення колективних переговорів і дотримання трудового законодавства в Україні» з метою сприяння ефективній реалізації права на організацію та ведення колективних переговорів, а також надання Україні допомоги в її зусиллях зі зміцнення та модернізації її системи інспекції праці, що нещодавно розпочав свою роботу в Україні за підтримки уряду Канади.