Міжнародні експерти та соціальні партнери обговорили “Гідну працю” в Україні

4 жовт. 2011

Хід реалізації „Гідної праці” в Україні сьогодні обговорили учасники конференції «Гідна праця: глобальна мета і її реалізація в Україні”, яку організували і провели Міжнародна організація праці, Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, а також секретаріат Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Свої точки зору на цей важливий процес висловили представники Уряду і соціальних партнерів.

Вітаючи від імені роботодавців учасників конференції перший заступник Голови СПО роботодавців Олексій Мірошниченко акцентував увагу на викоріненні таких ганебних явищ як оплата праці «в конвертах» або використання праці без оформлення трудових відносин, важливості реформування законодавства про працю і його лібералізації, наданні економічних преференцій для мотивації роботодавців до створення безпечних і гідних умов праці на робочому місці, на необхідності концентрації наглядових функцій в сфері законодавства про працю в єдиному органі та на підвищенні мотивації працівника до продуктивної праці.

Так, зокрема, говорячи про детінізацію заробітних плат, Олексій Мірошниченко наголосив на тому, що бізнес має працювати в рівному конкурентному середовищі. “Праця закладається у собівартість продукції, послуг, а це впливає на розмір прибутку. Звідси виходить, що продукція з використанням нелегальної праці завжди буде більш конкурентоздатною. Тому викоріненню цього ганебного явища має передувати  створення економічних умов для легалізації трудових відносин. Одним з них, і роботодавці на цьому постійно наголошують, є зниження навантаження на Фонд оплати праці. Розміри єдиного соціального внеску мають поступово знижуватись, демонструючи прагнення держави йти на зустріч бізнесу в обмін на легальне оформлення трудових відносин. За нашими розрахунками реальне зниження до 20% від фонду оплати праці”, – сказав під час свого виступу Олексій Мірошниченко.

Він також підкреслив, що тіньова зайнятість має і негативний соціально-економічний ефект для формування національного трудоресурсного потенціалу. “Адже створюючи непривабливий ринок праці для українців, які змушені будуть шукати легального працевлаштування за кордоном, неможливо буде стримати потоки нерегульованої зовнішньої трудової міграції, наслідки якої для України можуть бути щонайменше небажаними”, – зауважив експерт Сторони роботодавців.