Дмитро Фірташ головуватиме у Міжнародній координаційній раді об’єднань роботодавців

30 лист. 2011

Новообраний Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ головуватиме у Міжнародній координаційній раді об’єднань роботодавців (МКРОР), 3-є засідання якої у 2012 році проходитиме у Києві. Про це 29 листопада на Об’єднавчому з’їзді Федерації роботодавців України заявив виконавчий віце-президент Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) Олександр Муричев. 

З моменту створення МКРОР у 2010 році її Головою був Президент РСПП Олександр Шохін. 

Міжнародна координаційна рада об’єднань роботодавців створена як дорадчий орган об’єднань роботодавців низки країн Центральної і Східної Європи, Прибалтики та СНД. Подібне об’єднання  лідерів національних об’єднань роботодавців  є свого роду дискусійним майданчиком, який сприяє активізації співпраці, успішному двосторонньому економічному партнерству та об’єднанню зусиль ділових кіл країн-членів, а також  надає нового імпульсу інвестиційній діяльності.

Довідково

Угода про створення Міжнародної координаційної ради об’єднань роботодавців (МКРОР) була підписана у Москві 15 квітня 2010 року. До складу МКРОР  входять роботодавці з 13 країн світу: Азербайджану, Болгарії, Вірменії, Естонії, Казахстану, Киргизької республіки, Латвії, Литви, Польщі, Республіки Білорусь, Російської Федерації, Румунії, Угорщини та України.

В якості основної мети МКРОР ставить розвиток взаємовигідного партнерства організацій роботодавців та підприємців країн членів Ради, основним завданням якого є  обмін досвідом їх діяльності та захист законних прав і лобіювання інтересів роботодавців в області соціально-трудових та пов’язаних із ними економічних відносин.