У Дніпропетровську відбувся черговий з’їзд Федерації металургів України

26 січ. 2012

Сьогодні, у Дніпропетровську відбувся черговий з’їзд Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств гірничо-металургійного комплексу «Федерація металургів України», що представляє основних роботодавців цієї галузі в країні.

Делегати з’їзду заслухали звіт Голови Об’єднання Василя Харахулаха, який підняв найбільш актуальні для роботодавців гірничо-металургійного комплексу України питання. Він акцентував увагу на існуючих в Україні умовах  для підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного комплексу, проведення структурної перебудови цієї базової галузі економіки з переорієнтацію на іноваційно-інвестиційний шлях розвитку,  а також проаналізував можливість прискорення технічного та технологічного переоснащення виробництв, впровадження сучасних енерго- та ресурсозберігаючих технологій.

Голова Федерації металургів України також охарактеризував поточний стан галузі та оцінив положення України в порівнянні з іншими країнами. За словами Василя Харахулаха металургійні підприємства України за 2011 рік наростили виробництво основних видів металопродукції на 3-6%. Так, тільки виробництво чавуну зросло відносно 2010 року на 6%, або на 1,523 млн. тонн до 28,879 млн. тонн. Виробництво сталі також збільшилося на 6%, або на 2,007 млн. тон до 34,689 млн. тонн. Виробництво прокату виросло на 3%, або на 1,028 млн. тонн до 31,677 млн. тонн. При цьому виробництво метизів за минулий рік скоротилося в порівнянні з 2010 роком на 3%, або на 8 тис. тонн до 254 тис. тонн.

Делегати з’їзду внесли зміни до  Статуту Федерації металургів України, відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», затвердили «Положення про Раду Об’єднання» та обрали новий склад Ради Об’єднання.

З більш детальним списком новообраних членів Ради Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств гірничо-металургійного комплексу «Федерація металургів України» можна ознайомитись тут.