Технічні вебінари «Компетенції з безпеки праці. Базовий курс»

Шановні колеги!

З 15 лютого 2023 року в Україні стартує цикл технічних вебінарів МОП для України: «Компетенції з безпеки праці. Базовий курс».

Цикл включає 7 вебінарів за двома напрямками навчання системного підходу (управління ризиками, система управління БЗР, міжнародний стандарт ISO 45001:2018, лідерство в безпеці праці, ментальне здоров'я) та спеціальне технічне навчання (захист на машинному обладнанні, система блокування та маркування, роботи на висоті, управління підрядниками, роботи в замкнених просторах та газоаналіз, хімічні речовини, зменшення впливу шкідливих факторів на робочих місцях тощо.

Вебінари проходитимуть на площадці ЗУМ з трансляцією у мережі Фейсбук.

Вебінари проводять: редакція журналу «Охорона праці», Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH) за підтримки Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

Більш детальніше щодо проведення заходів ви можете ознайомитися за посиланням https://ohoronapraci.kiev.ua/seminar/webinar/tehnicni-vebinari-dla-ukraini-kompetencii-z-bezpeki-i-zdorova-na-roboti-bazovij-kurs

Вебінари будуть проходити щосереди з 15 лютого до 29 березня 2023 р.

Реєстрація щодо участі у вебінарах за посиланням: https://forms.gle/gHkp2QvNdhNQtkyPA