Рада Конфедерації вирішила не приєднуватись до Генеральної угоди на 2008-2009 роки та створити Експертно-аналітичний центр

19 черв. 2008

Відбулось засідання Ради Конфедерації роботодавців України під час якого розглядалась можливість приєднання до Генеральної угоди на 2008-2009 роки.
 
Беручи до уваги факт усунення представників Конфедерації від участі у переговорному процесі з укладення Генеральної угоди на новий термін, а також суперечливість деяких положень укладеної Генеральної угоди, невідповідність їх чинному законодавству та закладення умов, що унеможливлюють виконання деяких її положень, Рада Конфедерації роботодавців України вирішила визнати за недоцільне приєднання до Генеральної угоди на 2008-2009 роки на запропонованих умовах. 

В той же час, деякими членами Ради, було запропоновано у разі відсутності належного реагування з боку підписантів Генеральної угоди звернутися до Національної служби посередництва та примирення з метою врегулювання розбіжностей в досудовому порядку. 

Рада також вирішила створити Експертно-аналітичний центр Конфедерації роботодавців України, що дозволить надавати консультації своїм членам в сфері трудових ресурсів тощо.

Ознайомитись з позицією Конфедерації роботодавців України щодо генеральної угоди на 2008-2009 роки, а також  у розділі "Соціально-трудові відносини/Генеральна угода".