Позачергове засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відбулось

24 черв. 2008

23 червня ц.р. відбулось позачергове засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
 
Нагадаємо, що 27 березня та 26 травня 2008 року не відбулись засідання Правління через відсутність кворуму з державної сторони. У зв`язку з чим сторонами застрахованих осіб та роботодавців було прийнято рішення про звернення до Прем`єр-міністра України про неприпустимість дій осіб, уповноважених представляти інтереси Фонду, що призводять до дестабілізації роботи Фонду та загрози невиконання соціальних програм, що фінансуються Фондом.
 
В листі до Прем`єр-міністра України також йшлося про необхідність забезпечення кворуму сторони держави на засіданні правління, призначеного за ініціативою Голови правління, оскільки на розгляд винесені найбільш нагальні питання у сфері соціального страхування громадян.
 
На засіданні, яке відбулось, Правління Фонду розглянуло питання про внесення змін до бюджету Фонду (бюджет є збалансованим і складає 7 070 939 тис.грн. по доходній та видатковій частинах), а також схвалило розрахунки розміру страхового внеску на 2009 рік на рівні 1,5%.
 
Окремо Правління Фонду розглянуло результати перевірки діяльності Фонду ГоловКРУ й Мінпраці та затвердило заходи по усуненню недоліків, викладених в актах. Крім цього було розглянуто доручення Прем`єр-міністра України щодо удосконалення порядку фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
 
Були затверджені граничні норми витрат в санаторіях-профілакторіях, які частково утримуються за рахунок коштів Фонду: на харчування у розмірі 23 грн., витрати на лікування - 3 грн., культурне обслуговування - 0,5 грн. та медичне обслуговування - 1,0 грн.
 
Правління також розглянуло ряд організаційних питань щодо оптимізації діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.