..

 

Засідання Президії Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні

10 черв. 2010

9 червня відбулось засідання Президії Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні. На ньому були присутні Голова СПО, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, заступник Голови СПО, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, заступник Голови СПО, виконуючий обов’язки Президента Всеукраїнської асоціації роботодавців В’ячеслав Биковець, перший заступник Голови Ради ФРУ, Голова Черкаського обласного об’єднання організації роботодавців Борис Райков, член Ради Конфедерації роботодавців України, Голова Ради Всеукраїнського об`єднання обласних організацій роботодавців в сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій Олег Шевчук. У засіданні також взяли участь керівник Секретаріату СПО, Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов та заступник Голови Об’єднання організацій роботодавців України Сергій Прохоров.

Одне з головних питань порядку денного – підготовка до прийняття Державного бюджету–2011. Як зазначали члени Президії, від сторони роботодавців було надано багато пропозицій, відпрацьовані механізми співпраці з Міністерством фінансів. На жаль, при підготовці документу не було враховано жодного нашого напрацювання. Треба зазначити, що Міністерство фінансів неодноразово наголошувало, що готове працювати спільно з організаціями роботодавців над Державним бюджетом на 2011 рік. Крім того, є розпорядження Прем’єр-міністра України Миколи Азарова про об’єднання наших зусиль. Всім всеукраїнським об’єднанням роботодавців дано доручення підготувати економічно обґрунтовані пропозиції для підготовки остаточного варіанту бюджету-2011.

На Президії обговорювалась позиція сторони роботодавців у податковому процесі. Усвідомлюючи необхідність прийняття Податкового кодексу як єдиного консолідованого нормативно-правового акту, зазначалось: неприпустимо, коли такий важливий документ готується поспіхом, без серйозного обговорення. Президія прийняла рішення звернутися з листом до Віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка з пропозицією зустрітися і обговорити пропозиції, які напрацьовані спеціальною робочою групою під керівництвом Голови Правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Володимира Цибульського.

При обговоренні участі представників роботодавців у засіданнях урядових комітетів було підкреслено на необхідності інформування учасниками цих заходів своїх колег про результати роботи.

Також на Президії було розглянуто доповідь Голови Ради ФРУ Дмитра Олійника на 99-у сесію Міжнародної конференції праці та низку робочих питань, зокрема, Регламент роботи СПО.