..

 

Конфедерація роботодавців України приєдналася до EPIC

26 груд. 2019

Конфедерація роботодавців приєдналася до Міжнародної ініціативи щодо рівності у сфері оплати (Equal Pay International Coalition). Зазначена міжнародна ініціатива заснована Міжнародною організацією праці разом з організацією ООН-жінки (UN Women) та Організацією економічної співпраці та розвитку (OECD).

Міжнародна ініціатива співпрацює з урядами, роботодавцями, працівниками та їхніми організаціями, приватним сектором, громадянським суспільством та науковими колами з метою прийняття конкретних заходів для ліквідації розриву заробітної плати за ознакою статі та досягнення рівності оплати праці . EPIC сприяє досягненню мети 8 Цілей сталого розвитку (ЦСР), орієнтованих на рівну оплату праці жінок і чоловіків на роботу рівної цінності.

Метою приєднання Конфедерації до зазначеної ініціативи стала необхідність поширення підходів до рівної оплати праці незалежно від статі працівника серед роботодавців України, надання послуг роботодавцям з навчання застосування міжнародних інструментів встановлення рівної оплати праці за рівну роботу.

Конфедерація роботодавців України є першим національним об’єднанням роботодавців у світі, що приєдналася до зазначеної міжнародної ініціативи.
Теги: роботодавці , об'єднання роботодавців , Конфедерація роботодавців України