..

 

ІХ засідання Платформи громадянського суспільства

17 груд. 2020

16 грудня 2020 р. відбулось 9-е засідання Платформи громадянського суспільства. Засідання відбувалося в онлайн режимі.

У панельній дискусії «Завдання і виклики у сфері євроінтеграції напередодні перегляду Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС», що передувала роботі безпосередньо Платформи, взяли участь Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, Голова відділу Східного партнерства Європейської служби зовнішніх справ Річард Тібельс, Представник України при Європейському Союзі Микола Точицький, Голова Комітету Верховної Ради України питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе. Всі спікери надали свою оцінку стану процесу євроінтеграції та визначили найбільш гострі виклики, що стоять перед Україною. Серед них, зокрема, подальше проведення судової реформи, продовження боротьби з корупцією та підвищення ефективності зв’язків органів влади у цій сфері, завершення процесу децентралізації, виклики, пов’язані з COVID-19, подальше реформування державної служби, участь України у впровадженні т.зв. «Зеленої угоди» (Green Deal).

Ці та інші пріоритети виконання Угоди про асоціацію лягли в основу нової Спільної декларації, роботу над текстом якої члени ПГС домовились продовжити на початку 2021 року.

Окрему увагу члени Платформи приділили негативному впливу, що спричинила пандемія COVID-19 в цілому на соціально-трудову та економічну сфери в Україні та країнах-членах ЄС, особливо на сектори туризму, цифрової економіки та ринку праці.

Голова Української сторони Платформи громадянського суспільства, Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко у сесії, присвяченій визначенню пріоритетів діяльності Платформи у 2021 році, зокрема, зазначив: «Наступний рік буде непростим для всіх, тож головними пріоритетами нашої діяльності мають лишатися максимальне сприяння виконанню Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, конструктивному діалогу на всіх доступних площадках та посилення експертного потенціалу всіх членів Платформи».
Теги: Конфедерація роботодавців України , Радник Конфедерації роботодавців , Родіон Колишко , УС ПГС