..

 

Опубліковано Спільну декларацію 11-го засідання Платформи громадянського суспільства

6 трав. 2022

За результатами 11-го спільного засідання Платформи громадянського суспільства, яке відбулося 14 квітня 2022 р. опубліковано Спільну декларацію.

Серед основних питань, які відображено у документі, безперечно є безапеляційне засудження військової агресії російської федерації по відношенню до України та заклик до об’єднання навколо належної реєстрації, розслідування та покарання військових злочинів, вчинених на території України.

Також Декларація підтвердила прагнення сторін підтримувати європейську інтеграцію України та ті зусилля, які сторони вживають задля скорішого завершення цього процесу.

У блоці економічного розвитку у Спільній Декларації, серед іншого, акцентовано увагу на належній роботі міжнародного фонду післявоєнного інфраструктурного та економічного відновлення України, прискоренні синхронізації енергомереж України та ЄС, заснуванні та впровадженні системи глобальної кредитної підтримки для проведення релокації та відновлення роботи українського бізнесу, максимальній синхронізації системи технічного та іншого регулювання доступу українських товарів та послуг на ринки країн-членів ЄС, з метою максимального пришвидшення інтеграції української економіки у загальноєвропейський ринок.

Від Конфедерації роботодавців України сторону роботодавців представляв Член Ради Вячеслав Биковець.
Теги: Конфедерація роботодавців України , роботодавці