..

 

Засідання Української сторони Платформи громадянського суспільства

7 вер. 2022

6 вересня ц.р. відбулось засідання Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС). Напередодні проведення Асамблеї УС ПГС члени Платформи обговорили організаційні питання проведення Асамблеї, зокрема, склад Організаційного комітету з її підготовки, до складу якого увійшов представник Конфедерації роботодавців України в УС ПГС Вячеслав Биковець.

Серед інших питань, які обговорювалися на зсіданні УС ПГС, зокрема, були питання інтенсифікації та зміни формату відносин з Європейською стороною Платформи, Європейським економічно-соціальним комітетом, Представництвом ЄС в Україні, Віце-премʼєр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та заступниками міністрів з питань європейської інтеграції.

Окремо члени УС ПГС зупинилися на результатах конференції з відновлення України (Лугано, Швейцарія), Конференції з питань допомоги та відбудови України та її європейської перспективи (Краків, Польща), на якій у секції, присвяченій можливостям організацій громадянського суспільства у їх роботі з внутрішньо-переміщеними особами та забезпеченні економічного розвитку виступав Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко.
Теги: УС ПГС , Конфедерація роботодавців України , радник Конфедерації роботодавців України , Родіон Колишко , Вячеслав Биковець