Започатковуємо проєкт по боротьбі з примусовою працею

24 лист. 2022

Конфедерація роботодавців України за підтримки Міжнародної організації праці розпочинає проєкт по розробленню керівних принципів для українського бізнесу у сфері протидії використанню примусової праці. Незважаючи на формальну заборону примусової праці як в Україні, так і в більшості країн світу, непоодинокими є випадки її застосування.

Повномасштабна збройна агресія російської федерації по відношенню до України, крім інших жахливих наслідків, охарактеризувалась для мільйонів українських громадян вимушеною як зовнішньою, так і внутрішньою міграцією. На жаль, непоодинокими є випадки свідомого та несвідомого застосування примусової праці як в Україні, так і в інших країнах світу, зокрема, в каїнах-членах Європейського Союзу.

З метою вироблення практичних рекомендацій вітчизняному бізнесу, іншим зацікавленим сторонам, спрямованих на протидію використання примусової праці та її поширення, запрошуємо долучитися до обговорення проєкту «Керівних принципів боротьби з примусовою працею. Посібник для роботодавців та бізнесу».

Ваші пропозиції просимо надсилати на адресу info@employers.org.ua
Теги: протидія використанню примусової праці , МОП , Конфедерація роботодавців України