..

 

Презентовано веб-сторінку з навчальними матеріалами з охорони праці

27 квіт. 2023

27 квітня 2023р. Конфедерацією роботодавців України було проведено вебінар «Сучасні навчальні матеріали з охорони праці - основа безпечної праці в майбутньому», під час якого представлено веб-сторінку з навчальними матеріалами з охорони праці та безпеки на виробництві на Платформі «Світ професій» .

Як зазначила Виконавча директорка Конфедерації роботодавців України Оксана Медведська, «Розроблення веб-сторінки з навчальними матеріалами з охорони праці для системи професійної освіти стало можливим завдяки підтримці Проекту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці» та співпраці з Інститутом професійних кваліфікацій, який розробив веб-платформу «Світ професій», розуміючи важливість цього предмету для підготовки майбутніх працівників».

У вебінарі взяли участь представники Державної служби України з питань праці, проекту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці», спеціалізованих видань у сфері охорони праці, закладів професійної освіти.

Відразу після вебінару Директор Інституту професійних кваліфікацій, Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко презентував веб-сторінку з матеріалами з охорони праці під час онлайн-конференції «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і право у сфері праці», присвяченій Всесвітньому дню безпеки та здоров’я на роботі, організованого Науково-виробничим журналом «Охорона праці» за підтримки Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».
Теги: Світ професій , Родіон Колишко , радник конфедерації , Інститут професійних кваліфікацій , Конфедерація роботодавців України , професійна освіта , охорона праці