Відбулася зустріч Міністра праці та соціальної політки з представниками Національної тристоронньої соціально-економічної ради

26 січ. 2008

26 січня ц.р. відбулась консультативна зустріч Міністра праці та соціальної політики України Людмили Денісової з представниками Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України.
 
Сторону роботодавців представляли: Співголова Національної ради від сторони роботодавців, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко;Перший Віце-президент Всекураїнської Асоціації роботодавців України Вячеслав Биковець; Голова Всеукраїнського об`єднання обласних організацій роботодавців в сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій Олег Шевчук.
 
Сперше обговорювали питання про оновлення складу урядової сторони в Національній тристоронній соціально-економічній раді. Людмила Денісова повідомила, що Мінпраці вже сформувало список кандидатур з урахуванням пропозицій всіх центральних органів виконавчої влади і найближчими днями внесе проект відповідного розпорядження на розгляд Уряду.
 
Крім того, учасники зустрічі вирішили сприяти прийняттю і підписанню Президентом України законопроекту «Про соціальний діалог в Україні» у редакції, схваленій Верховною Радою України V скликання 7 червня 2007 року без внесення будь-яких змін.
 
Важливим кроком у інституалізації соціального діалогу стало схвалення учасниками зустрічі рішення про співпрацю Національної ради з Європейським економічним і соціальним комітетом, а також вступ Ради до Міжнародної асоціації соціально-економічних рад та подібних до них інституцій. Сторони домовилися сприяти поглибленню взаємодії з такими міжнародними організаціями в рамках євроінтеграційного напряму урядової політики.
 
За результатами зустрічі її учасники підтримали пропозицію яку висловив Олексій Мірошниченко:  проводити консультативні зустрічі у трьохсторонньому форматі регулярно та окремо обговорити на найближчій зустрічі питання взаємодії Національної ради з територіальними радами.