Національна тристороння соціально-економічна рада та Європейський економічний і соціальний комітет домовилися про співпрацю

19 лют. 2008

В Києві, 15 лютого2008 року, відбулася зустріч представників Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Європейського економічного й соціального комітету.

У зустрічі взяли участь Співголова Національної ради, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців Олексій Мірошниченко, Співголова Національної ради Олександр Юркін, заступники співголів та керівник секретаріату Національної ради Надія Зарько, від Секретаріату Президента України – радник Глави – Усаченко Л,М. та завідувач відділом Головної служби соціально-економічного розвитку Пузир М.І.

Європейський комітет був представлений Президентом Комісії з міжнародних відносин Філіпом Хамро-Дротцом, адміністратором Секретаріату – Агнес Дагіле та Радником делегації Європейської Комісії в Україні Клаудією Фішер.

У зустрічі також взяли участь Старший технічний радник Проекту МОП Станіслав Ченюх, представники Міністерства праці та соціальної політики, секретаріату Національної ради.

На зустрічі було розглянуто низку питань та досягнуто певних домовленостей, зокрема, щодо:
• співробітництва Національної ради з Європейським комітетом;
• реалізації домовленостей, досягнутих під час візиту української делегації в Брюссель;
• формату підготовки спільного документу Національної ради та Європейського Комітету;
• проведення Європейським комітетом дослідження стану соціального діалогу в України;
• проведення восени 2008 року в Україні спільної конференції з розгляду питання участі інститутів громадянського суспільства у реалізації нової угоди Україна-ЄС та прийняття спільної заяви з цього питання.

Сторони також домовилися про налагодження постійного обміну інформацією стосовно своєї діяльності та залучення Національної ради до підготовки окремих питань, які розглядатимуться у Європейському комітеті.
 
 
За інформацією прес-служби НТСЕР